Piżama ciążowa

Okres ciąży oraz karmienia to nadzwyczajny czas w życiu każdej kobiety. W tym czasie liczy się przede wszystkim wygoda jak i komfort świeżo upieczonej mamy. Po narodzinach dziecka świat wywraca się do góry nogami - dni stają się bardzo pracowite, a noce kojarzą się już nie tylko ze snem. Jeśli już jednak znajdziemy chwilę wytchnienia i udamy się na wypoczynek warto zadbać o wysokiej jakości piżamę ciążową lub piżamę do karmienia, która zapewni wypoczywającej maksymalny komfort. Zadowolona i wypoczęta mama to szczęśliwe i radosne dziecko.

Niezwykle praktyczne piżamy damskie ciążowe i do karmienia

Każda z nas posiada inną definicję wygody, dlatego w tej kategorii można znaleźć różne fasony piżam zgodnie z osobistymi preferencjami. Dostępne są damskie piżamy ciążowe ze spodniami czy w kroju koszuli nocnej. Te pierwsze zapewniają ciepło oraz są bardzo praktyczne, zaś te drugie sprawdzą się szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, gdy mamy do czynienia z wyższymi temparaturami. Spodnie są dodatkowo poszerzone oraz elastyczne w okolicy brzucha, zaś koszule mają szerokie fasony tak, aby zapewnić największą wygodę ciężarnej. Warto również zwrócić uwagę na to, aby piżama ciążowa była wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz tkanin. Powinny być one lekkie, elastyczne oraz niepodrażniające skóry. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kwestia elastyczności materiału, nie tylko z uwagi na komfort noszenia, ale również z uwagi na ciągle rosnący brzuszek, do którego piżama ciążowa będzie mogła się dopasować. Najlepiej w tej roli sprawdzą się tkaniny pochodzenia naturalnego z domieszką syntetycznego włókna.

Naturalną koleją rzeczy jest nadejście okresu karmienia piersią po czasie ciąży. Dlatego też w tej kategorii znajdziemy również szeroką ofertę piżam damskich do karmienia. W tym niezwykłym czasie również warto postawić na maksmalny komfort oraz praktyczność. Piżama do karmienia, aby spełniać swoją rolę powinna być przede wszystkim zaprojektowana tak, aby wielokrotnie powtarzana czynność karmienia dziecka była możliwie jak najszybsza i najwygodniejsza. Piżamy w górnej części posiadają najczęściej specjalne zakładki oraz dekolty w kształcie koperty, aby dostęp dziecka do piersi nie był utrudniony. Materiał, z którego wykonano piżamę do karmienia powinien być pochodzenia naturalnego (idealnie z domieszką elstycznego włókna sztucznego), co sprawi, że piżama będzie miękka i przyjemna w dotyku zarówno dla karmiącej mamy jak i dla maluszka. Kolejnym aspektem, dla którego należy zwrócić uwagę na materiał piżamy jest kwestia prania - piżamy do karmienia wymagają częstszego prania w wysokich temparaturach, aby zapewnić maksymalną higienę oraz poczucie świeżości dziecku i rodzicowi.

W całym tym burzliwym czasie nie wolno zapomnieć o wyglądzie, który również ma wpływa na nasze samopoczucie. Wśród naszej oferty damskich piżam ciążowych oraz piżam do karmienia można znaleźć fasony kobiece, pięknie podkreślające sylwetkę, aby ukazać piękno macierzyństwa w pełnej jego odsłonie. Świeżo upieczona mama powinna być dumna ze swojego dziecka i jednocześnie czuć się piękną kobietą.

Aktywne filtry

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach